Spoločnými silami pre projekt: Hipoterapia pre autistické deti

„Najväčšia radosť je dívať sa, ako vaše dieťa napreduje. Občianske združenie Na trati zo všetkých síl pomáha deťom s autizmom začleniť sa do bežného života. Hipoterapia robí s deťmi divy. Vďaka kamarátom koníkom sa učia nadväzovať vzťahy, komunikovať a jednoducho sa cítiť lepšie. Tá radosť v ich očkách stojí za to. Pomôžte aj vy hlasovaním za tento skvelý projekt. “

Miriam, klientka UniCredit Bank, Trnava
Naše centrum začalo poskytovať k interným terapiám pre deti s autizmom aj hipoterapiu na koníkoch v špeciálnom zariadení. U detí vidieť obrovský progres a chuť cvičiť, tešia sa tam. Boli by sme veľmi radi, ak by peniažky od vás pomohli splniť náš sen – aby od budúceho roka mohlo na hipoterapiu chodiť všetkých trinásť detí.
na_trati_loga.png
Občianske združenie Na trati. Pomáha rodičom a ich deťom s autizmom začleniť sa do bežného života a zmysluplne tráviť čas. Napríklad hipoterapiou na koníkoch.
na_trati_loga.png
Občianske združenie Na trati. Pomáha rodičom a ich deťom s autizmom začleniť sa do bežného života a zmysluplne tráviť čas. Napríklad hipoterapiou na koníkoch.
Ikona srdce 48 %
hlasov Ikona srdce

Zdieľajte projekt “Hipoterapia pre autistické deti”

Zdieľajte projekt so svojimi priateľmi aj iným spôsobom, pošlite im e-mail alebo skopírujte odkaz do správy a zdieľajte prostredníctvom sociálnych sietí LinkedIn a Twitter.
E-mail bude v nečitateľnejpodobe uložený na našom serveri, aby sme ho mohli využívať na štatistické účely.

Ahoj,

na stránke zalezinamnatom.sk možeš podporiť projekt

"Hipoterapia pre autistické deti".Keď získa najviac hlasov, UniCredit Bank ho podporí navyše ešte sumou 4 000 EUR, každý hlas sa počíta.

Pozri na https://www.zalezinamnatom.sk/na-trati.

Prispieť na projekt

  • 1.Otvorte si svoju aplikáciu mobilného bankovníctva. Naskenujte QR kód.
  • 2.Automaticky sa Vám vyplní číslo účtu a meno príjemcu.
  • 3.Doplňte čiastku, ktorou chcete projekt podporit.

Poznáte nejaký úžasný projekt, ktorý by stálo za to podporiť?

zbývá znaků