Spoločnými silami pre projekt: Nezisková organizácia IRIS-IV

„Radi by sme s vašou pomocou zabezpečili pre našich seniorov najmodernejší bezdrôtový signalizačný systém na privolanie pomoci. Aj nevládny človek si dokáže privolať pomoc hlasom, fúknutím alebo nepatrným pohybom. Za každý váš hlas s úctou ďakujeme.“

Veronika, klientka UniCredit Bank, Banská Bystrica
Od nového roka bude IRIS-IV poskytovať sociálne služby aj pre seniorov odkázaných na pomoc iných. Veľmi by sa im hodil moderný bezdrôtový signalizačný systém na privolanie pomoci, ktorý zvládne použiť aj nevládny senior. Pomôžme seniorom prežiť roky staroby v duševnej pohode a s pocitom bezpečia.
iris_logo.png
Nezisková organizácia IRIS-IV. V krásne prerobenom bezbariérovom zariadení pre seniorov sa staráme o starých a zdravotne ťažko postihnutých ľudí.
iris_logo.png
Nezisková organizácia IRIS-IV. V krásne prerobenom bezbariérovom zariadení pre seniorov sa staráme o starých a zdravotne ťažko postihnutých ľudí.
Ikona srdce 24 %
hlasov Ikona srdce

Zdieľajte projekt “Nezisková organizácia IRIS-IV”

Zdieľajte projekt so svojimi priateľmi aj iným spôsobom, pošlite im e-mail alebo skopírujte odkaz do správy a zdieľajte prostredníctvom sociálnych sietí LinkedIn a Twitter.
E-mail bude v nečitateľnejpodobe uložený na našom serveri, aby sme ho mohli využívať na štatistické účely.

Ahoj,

na stránke zalezinamnatom.sk možeš podporiť projekt

"Nezisková organizácia IRIS-IV".Keď získa najviac hlasov, UniCredit Bank ho podporí navyše ešte sumou 4 000 EUR, každý hlas sa počíta.

Pozri na https://www.zalezinamnatom.sk/iris.

Prispieť na projekt

  • 1.Otvorte si svoju aplikáciu mobilného bankovníctva. Naskenujte QR kód.
  • 2.Automaticky sa Vám vyplní číslo účtu a meno príjemcu.
  • 3.Doplňte čiastku, ktorou chcete projekt podporit.

Poznáte nejaký úžasný projekt, ktorý by stálo za to podporiť?

zbývá znaků