Spoločnými silami pre projekt: Program N.O.S. (Na operačnú sálu)

„Prinášanie smiechu tam, kde vôbec nie je jednoduché smiať sa, a pomáhať prekonávať ťažké situácie nielen chorým deťom, ale aj ich rodičom. Práca, ktorá má zmysel. Pridajte sa, prosím, k môjmu hlasu pre program N.O.S. a pomôžete priniesť smiech tam, kde ho treba ako soľ a kde dokáže zázraky.“

Michal, klient UniCredit Bank, Bratislava
Humor vždy dokázal pomôcť v ťažkých situáciách. Sranda sa nekončí ani pred operáciou detského pacienta, ale naopak. Je zdravotne veľmi dôležité, aby sa dieťa pred zákrokom nebálo a do sály išlo uvoľnené. Naši zdravotní klauni sa venujú každému dieťaťu osobitne, a keď preladia na pozitívnu vlnu malého pacienta, venujú sa rodičom. Špecifická situácia si vyžaduje odborne školených klaunov, ktorí musia byť emočne aj umelecky dobre pripravení. Pomôžte nám zaškoliť nových klaunov. Za vašu pomoc posielame srdečný úsmev!
clowndoctors.jpg
Program N.O.S. - Na operačnú sálu. Naši špeciálne školení klauni z N.O.S. sprevádzajú malých pacientov do operačnej sály so smiechom a s humorom, takže na zákrok idú uvoľnení a v pohode.
clowndoctors.jpg
Program N.O.S. - Na operačnú sálu. Naši špeciálne školení klauni z N.O.S. sprevádzajú malých pacientov do operačnej sály so smiechom a s humorom, takže na zákrok idú uvoľnení a v pohode.
Ikona srdce 28 %
hlasov Ikona srdce

Zdieľajte projekt “Program N.O.S. (Na operačnú sálu)”

Zdieľajte projekt so svojimi priateľmi aj iným spôsobom, pošlite im e-mail alebo skopírujte odkaz do správy a zdieľajte prostredníctvom sociálnych sietí LinkedIn a Twitter.
E-mail bude v nečitateľnejpodobe uložený na našom serveri, aby sme ho mohli využívať na štatistické účely.

Ahoj,

na stránke zalezinamnatom.sk možeš podporiť projekt

"Program N.O.S. (Na operačnú sálu)".Keď získa najviac hlasov, UniCredit Bank ho podporí navyše ešte sumou 4 000 EUR, každý hlas sa počíta.

Pozri na https://www.zalezinamnatom.sk/clowndoctors.

Prispieť na projekt

  • 1.Otvorte si svoju aplikáciu mobilného bankovníctva. Naskenujte QR kód.
  • 2.Automaticky sa Vám vyplní číslo účtu a meno príjemcu.
  • 3.Doplňte čiastku, ktorou chcete projekt podporit.

Poznáte nejaký úžasný projekt, ktorý by stálo za to podporiť?

zbývá znaků