Príbehy,
na ktorých záleží

Záleží nám na našich klientoch a na prostredí, v ktorom žijú, bývajú a zdieľajú životné okamihy so svojimi blízkymi, rodinami a priateľmi.

V roku 2018 nám takmer 6 000 klientov napísalo svoje priania a veľa z nich pritom nemyslelo na seba, ale na charitatívne a neziskové organizácie, ktoré pomáhajú v najrôznejších komunitách.

Tento rok sme sa rozhodli realizovať doteraz nesplnené priania. Vybrali sme preto tri české a tri slovenské lokálne organizácie, ktoré naši klienti nominovali minulý rok. Každej z nich venujeme sumu 4 000 eur.

Hlasovanie bolo ukončené.
Ďakujeme za všetky vaše hlasy, zdieľanie a finančnú pomoc!

Organizáciou s najväčším počtom hlasov je Občianske združenie Na trati.

Na priebeh odovzdania daru sa môžete tešiť už čoskoro na tomto webe.

Všetky projekty môžete aj naďalej zdieľať a finančne podporovať.

Ilustrační foto pro Hipoterapia pre autistické deti

„Najväčšia radosť je dívať sa, ako vaše dieťa napreduje. To, čo dokáže terapia na koníkoch s autistickými deťmi, je fantastické, neopísateľné... čistá radosť.“

Miriam, klientka UniCredit Bank, Trnava

Občianske združenie Na trati. Pomáha rodičom a ich deťom s autizmom začleniť sa do bežného života a zmysluplne tráviť čas. Napríklad hipoterapiou na koníkoch.

Ikona srdce 48  % hlasov
Viac o projekte
Ilustrační foto pro Program N.O.S. (Na operačnú sálu)

„Prinášanie smiechu tam, kde vôbec nie je jednoduché smiať sa, a pomáhať prekonávať ťažké situácie nielen chorým deťom, ale aj ich rodičom. Práca, ktorá má zmysel. “

Michal, klient UniCredit Bank, Bratislava

Program N.O.S. - Na operačnú sálu. Naši špeciálne školení klauni z N.O.S. sprevádzajú malých pacientov do operačnej sály so smiechom a s humorom, takže na zákrok idú uvoľnení a v pohode.

Ikona srdce 28  % hlasov
Viac o projekte
Ilustrační foto pro Nezisková organizácia IRIS-IV

„Nezabudnime, že naši rodičia, aj my, raz všetci budeme vo veku, keď to, čo sme predtým zvládli bez námahy, bude bremenom. Vtedy s vďakou oceníme podané rameno na ceste starobou.“

Veronika, klientka UniCredit Bank, Banská Bystrica

Nezisková organizácia IRIS-IV. V krásne prerobenom bezbariérovom zariadení pre seniorov sa staráme o starých a zdravotne ťažko postihnutých ľudí.

Ikona srdce 24  % hlasov
Viac o projekte

Poznáte nejaký úžasný projekt, ktorý by stálo za to podporiť?

zbývá znaků

V roku 2019 sme splnili aj tieto priania:

V roku 2019 sme splnili

Benecykl

Pani Jarmila má vnúčika Kubíka s postihnutím. Preto si najviac priala športový kočík Benecykel, aby si Kuba mohol užívať výlety na bicykli so svojou rodinou.

Prečítať príbeh >

Kredenc

Manželia V. nás prekvapili svojím netradičným prianím. Priali si zreštaurovať starý kredenc z roku 1905. Tento kredenc sa v ich rodine dedí z generácie na generáciu. Teraz ju získa ich dcéra a tradícia tak ostane zachovaná

Prečítať príbeh >

Sme hlavní partneri dobročinného projektu Nave Italia

Spoločne s talianskym veľvyslanectvom v Prahe a českým združením Chance4Children sme sa tento rok stali hlavným partnerom projektu Nave Italia, vďaka ktorému pätnásť detí po onkologickej liečbe a zo sociálne znevýhodnených rodín navštívilo Taliansko a plávalo na najväčšej plachetnici v Stredomorí. Plavbu deťom oživili tvorivé dielne, animácie a rad aktivít napomáhajúcich rýchlej rekonvalescencii a psychickej pohode. Sme hrdí, že naša banka tento projekt podporila, sprostredkovala deťom jedinečný zážitok a pomohla rozdávať nádej a povzbudenie ostatným.

Zdieľajte projekt “Program N.O.S. (Na operačnú sálu)”

Zdieľajte projekt so svojimi priateľmi aj iným spôsobom, pošlite im e-mail alebo skopírujte odkaz do správy a zdieľajte prostredníctvom sociálnych sietí LinkedIn a Twitter. E-mail bude v nečitateľnejpodobe uložený na našom serveri, aby sme ho mohli využívať na štatistické účely.

Ahoj,

se na stránke zalezinamnatom.sk možeš podporiť projekt "Program N.O.S. (Na operačnú sálu)". Ak získa najviac hlasov, UniCredit Bank projekt podporí naviac ešte sumou 4 000 EUR. Každý hlas sa počíta.

Pozri na https://www.zalezinamnatom.sk/